Zakres usług


Montaż

Oferujemy dostawę i montaż urządzeń i systemów klimatyzacji stacjonarnej. Nasze usługi obejmują zarówno montaż pojedynczych systemów split, jak i najbardziej skomplikowane systemy klimatyzacji, składające się z centrali i kilkunastu klimatyzatorów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do klienta.

Serwis/Przegląd

Clim-Active oferuje kompleksowy i w pełni profesjonalny serwis i przegląd klimatyzacji. Wykonujemy także przeglądy i serwisy pogwarancyjne oraz naprawę urządzeń klimatyzacji systemowej. Zapewniamy szybkie i skuteczne działanie, które pozwoli w jak najkrótszym czasie przywrócić sprawność klimatyzacji w Twoim domu, firmie, biurze lub sklepie.

Czyszczenie/Konserwacja

Gwarantujemy profesjonalne i efektywne czyszczenie klimatyzacji za pomogą najlepszych metod. Zapewniamy najwyższą jakość usług w konkurencyjnej cenie. Czyścimy i serwisujemy klimatyzację kasetonową, kanałową, przysufitową, przypodłogową oraz wiele innych systemów klimatyzacji w pomieszczeniach.

Naprawa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, chcemy zaoferować Państwu kompleksowy serwis klimatyzatorów. Ice Klima to szybka, niedroga i skuteczna naprawa klimatyzacji w atrakcyjnej cenie, w szybkim terminie. Przyjedziemy, zdiagnozujemy problem i wykonamy kompleksową naprawę najszybciej jak to możliwe.